TIKRA - sveikų ir natūralių produktų krautuvėlės. Tik natūralūs, sveiki, kokybiški ir TIKRI produktai gurmanams ir sveiką mitybą propoguojantiems žmonėms.

Didelį dėmesį skiriame aplinkos tausojimui, aukščiausios maisto kokybės puoselėjimui, skonių įvairovės paieškoms ir vartotojų edukacijai apie sveikesnį gyvenimo būdą. Siekiame, kad kokybiški ir gurmaniški produktai būtų prieinami visiems ir kad natūralūs produktai įsilietų į vartotojų kasdienybę bei taptų jų sąmoningu pasirinkimu. 

Mūsų tikslas – krautuvėlėse įsidiegti daugkartinės taros/pakuočių naudojimo metodus – savo siūlomiems produktams, skatinant pirkėjus prisidėti prie tvarios aplinkos puoselėjimo. 

Tvirtai tikime, kad tokiais mažais žingsneliais, galime keisti gamybos ir vartojimo įpročius, ir taip mažinti gamtos išteklių vartojimą ir išmetamų šiukšlių kiekį. 

Kiekvienos krautuvėlės viduje įsikūręs – TIKRA Ūkis, kuriame riešutų ar sėklų aliejaus galite išsispausti patys! Čia veikiantis aliejaus presas spaudžia "gyvą", itin šviežią, šalto spaudimo, maistingą ir natūralų aliejų. 

TIKRA krautuvėlėse raginame degustuoti, ragauti, pažinti naujus, tikrus skonius bei aromatus ir ik tuomet pasirinkti norimą produktą. Čia rasite ne tik kokybiškus produktus, kuriuos atrenkame su dideliu atsidavimu ir meile, bet ir noriai dalijamą informaciją, nuoširdų bendravimą ir tikrą rūpestį bei dėmesį.