Šaltalankių aliejus

8,95 EUR

Aprašymas

Šaltalankio aliejus – galingas polivitaminų preparatas, unikalus savo gydomosiomis savybėmis, plačiai naudojamas daugelio susirgimų gydymui ir profilaktikai. Jame yra folio ir askorbino rūgšties, flavonoidų, karotinidų, takoferolų, fitosterolų, fosfolipidų, kumarinų ir mikroelementų, tarp jų geležies, mangano, boro, aliuminio, silicio, titano ir magnio, viso 8 vitaminai, 24 mineralai ir 18 aminorūgščių.

Kiekis

Kosmetikoje:
Šaltalankio aliejus regeneruoja, greitina epitelizaciją ir stimuliuoja granuliacijų augimą esant odos ir gleivinės pažeidimus. Puiki priemonė glembančios odos puoselėjimui. Atstato odos sluoksnį po saulės nudegimų ir radiacijos, greitina audinių formavimąsi. Nuo raukšlių, esant strazdanoms ir pigmentinėms dėmėms, spuogams, dermatitams, skilinėjant odai. Minkština sausą odą. Kaukei aliejų pašildyti, vatos tamponu užtepti ant veido ir kaklo odos. Po 15 min. likučius nuvalyti servetėle.

Skilinėjant nagams, plaukų augimui stiprinti ir esant odos susirgimams gerti 1,5 – 2 mėnesius, trinti aliejumi pažeistas vietas. Negalima gerti aliejaus esant tulžies, kepenų, kasos uždegimams ir tulžies akmenligei.

Kulinarijoje:
Malonaus skonio, ryškaus aromato ir unikalios vitaminų sudėties dermė šaltalankio aliejų daro elitiniu produktu, pasižyminčiu gydomuoju profilaktiniu poveikiu, naudingu visai šeimai. Šaltalankio aliejaus galima dėti į daržovių salotas pagal skonį, o pagardinę mėsos ar žuvies patiekalus gausite tikrą senųjų sibiriečių patiekalą – skanų ir naudingą.