,,Česnakinis su žolelėmis'' kanapių sėklų aliejaus padažas

7,90 €

Aprašymas

Šį TIKRĄ aliejaus padažą sukūrėme atižvelgami į senovės Lietuvių virtuvės paveldą. Kanapės nuo seno naudojamos maiste ne tik dėl savo išskirtinio skonio, bet ir dėl maistinių savybių. Kanapių aliejuje gausu Omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių, vitaminu D, E. Į šį padažą gausiai pridėjome prieskoninių žolelių ir česnako. Todėl šiuo padažu ypatingai dera gardinti bulvių patiekalus, salotas, košes, troškinius ir sriubas.

SVARBU – Prieš vartojimą būtina padažą išmaišyti, butelį apversti kamšteliu į apačią ir gerai suplakti. Plakti tol kol butelio dugne esančios sėklos pasklis po padažą. Mūsų gaminami aliejaus padažai sukurti nenaudojant jokių cheminių tirštiklių, stabilizatorių, skonio stipriklių, Be „E“ priedų. Be GMO, Be laktozės.
Padažu rekomenduojame gardinti: salotas, grill daržoves, keptus mėsos patiekalus, žuvies ir jūros gėrybių patiekalus, makaronus, miltinius patiekalus, ryžius, košes. 
 
Laikymo sąlygos : Kambario temperatura  +15 - +25C.
Rekomenduojame atidaryta suvartoti per 3-4 savaites.
Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.
Sudedamosios dalys: Šalto spaudimo kanapių sėklų aliejus, šalto spaudimo garstyčių sėklų aiejus, neaktyvių maistinių mielių dribsniai (kuriuose gausu baltymų ir vitaminu B,B12 ), česnakai, krapai, jūros druska, lukštenti kanapių branduoliai.
Buteliuko dugne susidariusios natūralios prieskonių nuosėdos. Gali pasitaikyti kanapių sėklų luobelių.
Maistingumas ir energinė vertė: 100gr/  3385kJ /823,5kcal
Riebalai: 99,8g 
iš kurių: -sočiųjų riebalų rūgščių: 10,78g, mononesočiųjų riebalų rūgščių: 57,5g
polinesočiųjų riebalų rūgščių: 70,7g, Baltymai : 3,15g ,Angliavandeniai: 0g , iš kurių cukrus: 0g
Juros druska: 0,4g
 Kiekis: 220ml
Pagaminta Lietuvoje